Ditari i nje mamaje te papersosur!

 I dashur ditar!

Sot nuk jam vetem! Hap pas hapi , dhemb pas dhembi te bebes time pyesja veten: Te gjitha nenat ndihen keshtu si une? Nuk pretendoj t'ju jap perfeksionin por ketu do te gjeni nje shoqe, nje moter, nje mike qe ju degjon dhe ju pergjigjet ashtu thjesht, si di dhe ndjen.
Mergimi nuk peshon me si dikur. Jeni te mirepritura per cdo dyshim, ankth, pagjumesi, panolina, gjivakte, pyetje a pergjigje, nje kembe te gervishur apo njolla qumeshti mbi fustanin e mire. Nuk jam perfekte por tani nuk jam vetem. Ju kam ju! :-) Me pyesni dhe dua t'ju pyes.E pasi te mbyll ekranin te jem e lire, te pyes njeqind vete e te bej si di vete! :-) Nuk jam e persosur por e persosur apo jo, natyra me ka dhene dy bebe. Une i rris pra une jam! :-)

Related Articles

blog comments powered by Disqus